Obserwatorzy

zaglądają tutaj

wtorek, 12 lutego 2013

Wyróżnienie za blogową przyjaźń

                              WYRÓŻNIENIE ZA BLOGOWĄ PRZYJAŹŃ

Otrzymałam je po raz pierwszy Dziękuję więc WERONICE z Pierwsze kroki w ręcznych robótkach jestem bardzo wzruszona. Uśmiecham się cały czas bo wiem, że takie blogowanie rodzi przyjaźnie, o których właśnie mowa. Blogowanie to oddawanie cząstki siebie innym ludziom, którzy oglądają, komentują bądź tylko zaglądają do mnie i do innych. Niesamowite uczucie wiedzieć, że gdzieś w Polsce i nie tylko, jest ktoś, kto lubi to, co robisz i dzięki temu wiąże się uczuciem sympatii. Takie sympatie, przyjaźnie, lubisie często trwają i trwają, mam również nadzieję, że i mnie to spotyka, właśnie teraz, właśnie z Wami.

Dodatkowo zaległe wyróżnienia jakie otrzymałam już jakiś czas temu, od  Basi , Tajemniczej18 i Ewy więc połączyłam nominacje i wyróżniam wspaniałe osoby, do których zaglądam często, a nawet bardzo często, może nie zawsze zostawiając ślad po tych odwiedzinach ale jednak obserwuję ich poczynania, podziwiam wytrwałość i pracę.  TADAM oto nominowani:
Bożenka
Małgosia
Danusia
ILONA
Agnieszka
Agusia
Prze solona
Iwona
Adam
Lucy
Basia
Ewy
Weronika
http://freesiarosa.blogspot.com
http://mrumru89.blogspot.com/
http://starepianino.blogspot.com/
http://isskowyswiat.blogspot.com/
http://izuskowecosie.blogspot.com/  bardzo polecam wstąpić bo warto są to dzieła małej dziewczynki
http://tajemnicza18.blogspot.com/

Jest jeszcze wiele blogów, które warte są nominacji, więc zapraszam po wyróżnienie. Wybaczcie, że nie nominuję osobiście ale zajęłoby mi to bardzo dużo czasu a jak wiadomo teraz są ferie i moje szkraby wymagają duuuużo uwagi mimo, iż do południa moja najstarsza latorośl jest na Warsztatach Językowych, mojego Kacperka jednak złapał okropny wirus przeziębienia i marudzi nieziemsko. Etat MAMY pełną parą i na wytchnienie jakoś brak czasu niestety.


Niech te splecione dłonie będą wyrazem przyjaźni.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...