Obserwatorzy

piątek, 15 lutego 2013

czas

Lenia mam i choroby ciąg dalszy. Niestety wszyscy w domu chorujemy, już nie wiem, który to raz w tym sezonie. Myślę sobie dobrze, że ferie bo zaległości nie będzie w szkole... ale jakże mi źle. W ferie miałam wraz z dziećmi zupełnie inne plany. Łyżwy czekają, sanki Kacpra i nowa sprawność Julii, w której sprawdziła się doskonale - narty, dobrze że zdołała odrobinę skorzystać z Warsztatów Językowych poza dzisiejszym dniem, w którym spadła na nas wszystkich niemoc. Kolejny tydzień zapewne odbębnimy pod hasłem łóżka, koców i syropu. Samo życie.


Zdjęcie pochodzi ze strony rippel.com.pl

8 komentarzy:

 1. Kasia uszy do góry :) rosół, czosnek, moczenie stópek, spanie w skarpetach i w niedzielę powinniście dojść do siebie. 3mam kciukasy

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też co chwila ciągnę nosem, albo kaszlę, to znów gorączka. Wszystko przez tą niestabilną pogodę. Parę dni mrozu, parę dni odwilży i tak w kółko. Życzę Wam szybkiego powrotu do zdrówka, przegońcie te choróbska na cztery wiatry:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana kurujcie sie i to szybciutko !! Abyscie jednak mogli skozystac jeszcze z tych ferii :) Trzymam kciuki,abyscie wszyscy szybko wyzdrowieli :) Buziaczki

  OdpowiedzUsuń
 4. Wkrótce przyjdzie wiosna i przegoni wszystkie wirusy. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i...do tworzenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasiu wracajcie szybciutko do zdrowia,a Ty do robótek;)Niedługo wiosna i będzie pięknie.
  Ja dziś byłam na długim spacerze i znalazłam już wiosnę w Irlandii.Niedługo wrzucę fotki,może nastroję Cię bardziej optymistycznie;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasiu dużo zdrówka dla Ciebie i całej rodzinki . Niestety nie tylko Tobie nic z ferii nie wyszło , u mnie też klapa. Niech ta wiosna juz nadchodzi!!!! Pozdrawiam cieplo.

  OdpowiedzUsuń
 7. No cóż moge napisać zdrowia ,zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla wszystkich.Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kasieńko zdrówka życzę i posyłam tyle słoneczka ile się da

  OdpowiedzUsuń

Wszystkim bardzo dziękuję za pozostawione słowo.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...